Radosny Pies - Pozytywne Szkolenie Psów

I. Pies:

1. Przed zajęciami powinien być wypoczęty i zmotywowany do pracy, a jego potrzeby fizjologiczne zaspokojone. Jednak jest wskazane niekarmienie godzinę przed zajęciami.
2. Musi posiadać komplet szczepień (nie dotyczy szczeniąt do 4 mies. życia) oraz być zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.
3. Psy chore lub bezpośrednio po zabiegu chirurgicznym są wykluczone z zajęć na czas niedyspozycji.

II. Człowiek:

1. Uczestnicząc w szkoleniu prowadzonym przez szkołę Radosny Pies, decydujemy się na metody pracy jej trenerów i nie podważanie ich decyzji, wiedzy i kompetencji.
2. Podczas zajęć niedopuszczalne są jakiekolwiek zachowania agresywne wobec psa.
3. Niedopuszczalne jest prowadzenie psa na kolczatce lub obroży zaciskowej, czy innym sprzęcie sprawiający psu ból lub dyskomfort.
4. Pies prowadzony może być na obroży parcianej lub skórzanej, bądź na szelkach; przypięty na smyczy przepinanej o długości ok. 2 m.
5. Zalecamy, żeby z psem na zajęcia przychodziła ta sama osoba, która będzie odpowiedzialna za cały proces nauki, jednak w zajęciach może uczestniczyć więcej osób.
8. Na zajęcia przychodzimy z zapasem smakołyków (min. 3 rodzaje smakowitości – wielkości ziarenek karmy i trzymane w osobnych pudełkach) oraz zabawkami (długi szarpak/piłka ze sznurkiem).

III. Sprawy porządkowe:

1. Sprzątamy nieczystości po swoim psie.
2. Zajęcia rozpoczynają się punktualnie. W przypadku spóźnienia, zajęcia będą trwać przez pozostałą część czasu przeznaczonego na dane spotkanie. Wyjątkiem jest sytuacja, w której uczestnik powiadomi o swoim spóźnieniu najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć.
3. Program kolejnych zajęć wynika konsekwentnie z poprzednich, dlatego ważnym jest odrabianie „zadań domowych”.
4. Za wszelkie szkody wyrządzone przez psy, odpowiadają ich właściciele/opiekunowie.
5. Opłaty za kurs dokonuje się gotówką na pierwszych zajęciach lub przelewem na konto.
6. Szkoła zastrzega sobie możliwość zmiany daty i godziny zajęć. W przypadku zmiany daty konkretnego spotkania zajęcia przesuwają się.
7. W przypadku konieczności przerwania kursu (zdarzenia losowe), uczestnik ma prawo dokończyć pozostałą część kursu w innym dogodnym dla niego terminie. Szkoła nie zwraca pieniędzy za przerwany kurs.

Opinie naszych Klientów

 • Aneta, Łukasz, Kawa i Inka

  Absolutnie polecamy miejsce! Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

  Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

  Czytaj więcej
 • Klaudia i Kolos

  Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas.

  Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego.

  Czytaj więcej
 • Gosia i Boston

  Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

  Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston.

  Czytaj więcej
 • Ola i Skipper

  Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

  Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych.

  Czytaj więcej