Radosny Pies - Pozytywne Szkolenie Psów

5Braliśmy udział w szkoleniu „Psie przedszkole” – szkolenie pomocne i ciekawe. Na lekcje przychodziliśmy dwójkami – jedna osoba była stała, druga była zamiennie – kolejno każdy członek rodziny. Dzięki temu po zakończeniu miesięcznego kursu wszyscy czuliśmy się przeszkoleni – co bardzo ułatwiło nam spójną komunikacje z naszą psiną i wszyscy odrabialiśmy „zadania domowe”. 

Nasza Silla jest odważna, zaradna, charakterna i cały czas walczy o swoje miejsce w stadzie (bo jak każdy spaniel jest uparta). Szkolenie i wiedza z niego wyniesiona pozwala nam na balans rozpieszczania (przecież każdego trzeba rozpieszczać) i dyscypliny domowej (pewne zasady muszą być). 

Od szkolenia minęły ponad 2 m-ce, a umiejętności wykorzystujemy każdego dnia.
HIT SZKOLENIA – oczywiście sztuczka pt. „dotknij” przez nas nazwana „przybij 5” jest atrakcją dla każdego kto poznaje naszego pasiaka.
I jeszcze jedno – znajomi powątpiewali czy warto z tak małym psem iść już na szkolenie, mówili „poczekajcie niech dorośnie to nauczy się więcej” – to nie tak, im wcześniej pójdziemy na szkolenie tym mniej będziemy mieli do naprawiania później , a naprawianie jest znacznie trudniejsze.

Opinie naszych Klientów

 • Aneta, Łukasz, Kawa i Inka

  Absolutnie polecamy miejsce! Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

  Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

  Czytaj więcej
 • Klaudia i Kolos

  Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas.

  Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego.

  Czytaj więcej
 • Gosia i Boston

  Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

  Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston.

  Czytaj więcej
 • Ola i Skipper

  Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

  Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych.

  Czytaj więcej