Radosny Pies - Pozytywne Szkolenie Psów

1Absolutnie polecamy miejsce!
Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

Kiedy pojawiła się Kawa – adopciak po przejściach, byłaś z nami od pierwszego tygodnia, widziałaś dużo, uczyłaś i wprowadzałaś do tego psiego świata. Pokazałaś nam klasy, pomogłaś wiele razy, BYŁAŚ ZAWSZE (osobowo, telefonicznie, mailowo), gdy tego potrzebowaliśmy. Twoje wsparcie czuliśmy i ono dodawało nam sił. Pokazujesz, jak ważne jest bycie/relacja/więź.

W takiej delikatnej pracy potrzeba wielkiej wrażliwości, pokory, szczerości, pasji, uważności, ale i dystansu i Ty to masz! Nieustannie dziękujemy za wszystko!!!

KawaInka1 300x225  KawaInka3 300x225 KawaInka4 300x225 KawaInka5 300x225

 

2Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas. 
Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego. Dobrochna wychwyciła wszystkie niuanse wymagające korekty w mojej komunikacji z psem, a to przełożyło się na dużo wyższy komfort pracy i szkolenia oraz pozwoliło złagodzić konfrontacyjne zachowanie psa, które stanowiło duży problem. Zaopatrzeni w cenne wskazówki i plan treningowy ćwiczymy. Z pewnością nie było to nasze ostatnie spotkanie 
Zadowolony pies to najlepsza rekomendacja – zdecydowanie polecamy zajęcia indywidualne. Naprawdę warto!

 

3Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston – filmik na dole.

 Boston2 225x300 Boston3 207x300 Boston4 225x300

4Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości i wsparciu Dobrochny, Skipper robi postępy i widać już pozytywne zmiany w jego zachowaniu. „Radosnego Psa” polecam szczególnie tym, którzy są szczęśliwymi posiadaczami szczeniaka.

5Braliśmy udział w szkoleniu „Psie przedszkole” – szkolenie pomocne i ciekawe. Na lekcje przychodziliśmy dwójkami – jedna osoba była stała, druga była zamiennie – kolejno każdy członek rodziny. Dzięki temu po zakończeniu miesięcznego kursu wszyscy czuliśmy się przeszkoleni – co bardzo ułatwiło nam spójną komunikacje z naszą psiną i wszyscy odrabialiśmy „zadania domowe”. 

Nasza Silla jest odważna, zaradna, charakterna i cały czas walczy o swoje miejsce w stadzie (bo jak każdy spaniel jest uparta). Szkolenie i wiedza z niego wyniesiona pozwala nam na balans rozpieszczania (przecież każdego trzeba rozpieszczać) i dyscypliny domowej (pewne zasady muszą być). 

Od szkolenia minęły ponad 2 m-ce, a umiejętności wykorzystujemy każdego dnia.
HIT SZKOLENIA – oczywiście sztuczka pt. „dotknij” przez nas nazwana „przybij 5” jest atrakcją dla każdego kto poznaje naszego pasiaka.
I jeszcze jedno – znajomi powątpiewali czy warto z tak małym psem iść już na szkolenie, mówili „poczekajcie niech dorośnie to nauczy się więcej” – to nie tak, im wcześniej pójdziemy na szkolenie tym mniej będziemy mieli do naprawiania później , a naprawianie jest znacznie trudniejsze.

6Pod koniec stycznia 2016 przyjęliśmy pod dach malutkiego Pixela – 6 tygodni, chował się w stodole, bez rodzeństwa i zainteresowania ze strony „właściciela”. Przyszedł do przedszkola jako ogromnie strachliwy psiak. Bał się dosłownie wszystkiego, nawet zabawek, nie mówiąc o innych psach. 

 

Po przedszkolu nabrał dużo pewności siebie i chce poznawać wszystkie inne psy, chociaż same bliskie spotkania jeszcze są trudne.

Zajęcia były świetnie zaplanowane – był czas na naukę i czas na zabawę. Zadania były urozmaicone i dostawaliśmy ćwiczenia jako zadania domowe, co moim zdaniem było bardzo ważne.

Już czekamy na kurs podstawowy. 

7Ozzy – miał być przyjacielem rodziny okazał się skaczącym, podgryzającym i przewracającym dzieci nieznośnym stworem. Moja cierpliwość była mocno nadszarpnięta przy trójce małych dzieci i bardzo żywiołowym psie. Na całe szczęście buszując w internecie w poszukiwaniu pomocy znalazłam Panią Dobrochnę. Nie wiem jak dziękować za pomoc, Pani rady nie okazały się tylko teoriami, które można wyczytać w poradniku, ale ogromną praktyczną pomocą. W końcu dzieci mają swojego przyjaciela psa! 

Wskazówki Pani Dobrochny były dobrane odpowiednio do wieku i umiejętności moich dzieci oraz do rytmu życia całej rodziny. Mój najmłodszy synek nie jest już tylko zabawką do podgryzania, ale dobrym kumplem z którym należy się liczyć. Dzieci zyskały odwagę i ochotę na wspólne zabawy z psem. Nie unikają, nie uciekają, a to właśnie był dla mnie największy kłopot bo pies miał dawać dzieciom radość a nie strach. 

Polecam Panią Dobrochnę wszystkim, którzy mają kłopoty z zachowaniem swojego zwierzaka ale i tym którzy, chcą wprowadzić do domu nowego psa bez niepotrzebnych stresów dla domowników jak i psa. Pozdrawiamy i do zobaczenia na kursie!

Ozzy1 200x150 Ozzy2 200x150

8Jestem bardzo zadowolona, w końcu zaczynam rozumieć swoją Sunie. Bardzo dziękuję za ciekawy i owocny kurs.

Zachęcam wszystkich właścicieli aby mogli ocenić i docenić wiedzę instruktorki.

9Świetna szkoła i rewelacyjna prowadząca z zaangażowaniem.
Będziemy wracać na kolejne etapy szkolenia.

10Do Radosnego Psa trafiłam przez internet oraz z polecenia osób, które korzystały ze szkolenia grupowego jaki i z zajęć indywidualnych. Miałam problem z psem natury behawiorystycznej – nadmierne szczekanie i nadpobudliwość w pewnych sytuacjach. Po wizycie pani Dobrochny i po poznaniu przez Nią psa, otrzymałam naprawdę cenne wskazówki jak postępować, by wyeliminować nieodpowiednie zachowanie mojego Skubiego – również w stosunku do mojego drugiego pieska. Stosuję je i po dwóch dniach widać już niesamowitą poprawę!!!!

Pani Dobrochna to w 100% profesjonalistka, ma ogromne doświadczenie i wyczucie jak postępować z danym psem. Świetnie dogaduje się z czworonogami jak i z ich właścicielami. W każdej chwili można do Niej zadzwonić i zawsze służy cennymi radami.

Jeszcze raz dziękuję bardzo za pomoc!!

Opinie naszych Klientów

 • Aneta, Łukasz, Kawa i Inka

  Absolutnie polecamy miejsce! Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

  Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

  Czytaj więcej
 • Klaudia i Kolos

  Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas.

  Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego.

  Czytaj więcej
 • Gosia i Boston

  Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

  Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston.

  Czytaj więcej
 • Ola i Skipper

  Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

  Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych.

  Czytaj więcej