Radosny Pies - Pozytywne Szkolenie Psów

7Ozzy – miał być przyjacielem rodziny okazał się skaczącym, podgryzającym i przewracającym dzieci nieznośnym stworem. Moja cierpliwość była mocno nadszarpnięta przy trójce małych dzieci i bardzo żywiołowym psie. Na całe szczęście buszując w internecie w poszukiwaniu pomocy znalazłam Panią Dobrochnę. Nie wiem jak dziękować za pomoc, Pani rady nie okazały się tylko teoriami, które można wyczytać w poradniku, ale ogromną praktyczną pomocą. W końcu dzieci mają swojego przyjaciela psa! 

Wskazówki Pani Dobrochny były dobrane odpowiednio do wieku i umiejętności moich dzieci oraz do rytmu życia całej rodziny. Mój najmłodszy synek nie jest już tylko zabawką do podgryzania, ale dobrym kumplem z którym należy się liczyć. Dzieci zyskały odwagę i ochotę na wspólne zabawy z psem. Nie unikają, nie uciekają, a to właśnie był dla mnie największy kłopot bo pies miał dawać dzieciom radość a nie strach. 

Polecam Panią Dobrochnę wszystkim, którzy mają kłopoty z zachowaniem swojego zwierzaka ale i tym którzy, chcą wprowadzić do domu nowego psa bez niepotrzebnych stresów dla domowników jak i psa. Pozdrawiamy i do zobaczenia na kursie!

Ozzy1 200x150 Ozzy2 200x150

Opinie naszych Klientów

 • Aneta, Łukasz, Kawa i Inka

  Absolutnie polecamy miejsce! Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

  Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

  Czytaj więcej
 • Klaudia i Kolos

  Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas.

  Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego.

  Czytaj więcej
 • Gosia i Boston

  Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

  Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston.

  Czytaj więcej
 • Ola i Skipper

  Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

  Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych.

  Czytaj więcej