Radosny Pies - Pozytywne Szkolenie Psów

18Wybór szkoły Radosny Pies był dla nas strzałem w dziesiątkę. Po ukończeniu psiego przedszkola chciałam rozwijać mojego psa właśnie pod okiem Dobrochny – trenera Radosnego Psa.
Kilka spotkań indywidualnych,  rozpoznanie problemów z jakimi borykał się Lex, wskazówki JAK pracować i… mogliśmy dołączyć do grupy zaawansowanej.
Ćwiczenia odbywają się w małych grupach, co pozwala trenerowi na wyłapanie błędów jakie popełniamy my, właściciele i pomocy  w eliminacji złych nawyków.

Dobrochna służy pomocą w każdej sytuacji, korzystałam także z porad telefonicznych po zakończeniu kursu.

Bardzo istotne dla mnie były spotkania samych właścicieli (bez psów), gdzie dowiedziałam się jakimi metodami pracuje szkoła,  wykłady i filmy  n/t psich zachowań.
Szkolenie nauczyło mnie wiele w kwestii „obsługi” psa, tak ze możemy cieszyć się ze swojego towarzystwa, świetnie się bawić, pokonywać psie lęki. 
Zapisanie się na szkolenie pozwoliło nam uniknąć wielu błędów i wyprostować te które już się zdarzyły.

Uwagi..? Nie mam uwag! No, możne szkoda tylko, że nie kontynuujemy wspólnych spotkań (np. gdzieś nad jeziorem), takich pokursowych,  by  sprawdzić psy w innych rozproszeniach i ot tak  pogadać…
Każdemu właścicielowi psa, szczerze polecam szkołę Radosny Pies.
Aga  i Lex

Opinie naszych Klientów

 • Aneta, Łukasz, Kawa i Inka

  Absolutnie polecamy miejsce! Osobiście wierzę, że nic w życiu nie zdarza się bez powodu i mieliśmy Ciebie na naszej psioludzkiej drodze spotkać, by dziś mieć spokój dobrego kierunku i drogi.

  Obserwujemy nasze psy i uczymy się ich słuchać. Uczymy się też wiele o sobie samych. Półtora roku codziennej pracy, wzlotów i upadków, ale i pięknego, pełnego wzruszeń czasu… Dziękujemy, że dziś możemy się uśmiechnąć do tego, co przeszliśmy i do tego, co jest…

  Czytaj więcej
 • Klaudia i Kolos

  Bardzo czujny, uparty, pewny siebie, wybredny na smakołyki i niechętny na pieszczoty. Taki jest nasz 7-miesięczny duży Szwajcar. Kolos od kiedy zamieszkał z nami, uczestniczył w zajęciach grupowych w psim przedszkolu. Był to owocny czas.

  Jednak dopiero w trakcie zajęć indywidualnych w ramach kursu podstawowego uwidoczniły się elementy w zachowaniu psa, które wymagają szczególnej uwagi. Polecam zajęcia indywidualne – czas spędzony sam na sam z behawiorystą skoncentrowanym w 100% na Kolosie i naszej relacji, wniósł wiele dobrego.

  Czytaj więcej
 • Gosia i Boston

  Dwa lata minęły od pierwszego treningu indywidualnego z Dobrochną ze szkoły Radosny Pies. Dwa lata pełne wyzwań, treningów, ćwiczeń. Dziś znamy nie tylko komendy z posłuszeństwa, ale „wyklikaliśmy” mnóstwo sztuczek.

  Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wraz z Bostonem i jednocześnie obalamy mit leniwego i niechętnego do nauki doga niemieckiego. Pozdrawiamy Gosia i wstydzący się Boston.

  Czytaj więcej
 • Ola i Skipper

  Dobrochna towarzyszy nam od kiedy Skipper pojawił się w naszym domu. Uczestniczyliśmy w szkoleniu „Psie Przedszkole” oraz w zajęciach indywidualnych. Z cennych rad Dobrochny korzystamy do dzisiaj bo nasz piesek to żywiołowy psi nastolatek – prawdziwy wulkan energii.

  Dobrochna pomogła nam i nadal pomaga zrozumieć powody złego zachowania psa, uświadomiła nam że jest to efekt wielu nieświadomie popełnionych przez nas błędów wychowawczych.

  Czytaj więcej